Użytkowniczki o Yokompresie

termofor z pestek wiśni w idealnym kształcie - opinie

*Każda opinia o termoforze jest autentyczna i pochodzi od użytkowniczki/ka Yokompresu : )
Jeżeli chcesz poznać więcej opinii, sprawdź wyróżnione relacje na Instagramie 

Dobrze mi się korzysta!
Jest trochę jak kołdra obciążeniowa,
że tak przyjemnie otula i dodatkowo to przesypywanie się pestek jakoś dodatkowo uspokaja 😄❤️”

„Z Yokompresu najczęściej korzystam w pozycji leżącej na plecach, najwygodniej się go wtedy układa na podbrzuszu. Bardzo podoba mi się to, że materiał jest gładki i przyjemny w dotyku. Yokompres świetnie wygrzewał brzuch przy miesiączce przynosząc ulgę”

„Bardzo ładnie wykonany,
ręcznie szyty termofor!
Super przylega, tam gdzie powinien.
Daje ulgę podczas okresu i przy spiętych mięśniach. Polecam!

„Twój kompres testuję od kilku miesięcy i dzięki niemu właśnie dziś lżej przechodzę kolejny okres. Wygrzewa te miejsca, które tego najbardziej potrzebują. Prócz tego pomaga mi przy owulacjach, które przechodzę nad wyraz boleśnie. Dosłownie czuję, jak pękają mi jajniki, więc tutaj ciepły Yokompres to prawdziwy ratunek

„Mój okres już dawno nie był tak… dopasowany! Bo w końcu termofor
nie przygrzał mi ud, tylko rozgrzał wszystko to, co potrzeba – skrojony idealnie dla każdej macicy.
Mój – podgrzany pachniał jeszcze piękniej, co dodatkowo służyło mi za rozluźniającą aromaterapię.

Moja macica kupowałaby Yokompresy!

„Zbierałam się do kupna dość długo, ale w końcu mam i ja! Wspaniały, niesamowicie pachnący wiśniami, pięknie zapakowany Yokompres. Polecam! Wielofunkcyjny, idealnie dopasowany do kształtu macicy, przynoszący ulgę. Dziękuję Yoko! Jest piękniejszy niż się spodziewałam

„Yokompres zmienił oblicze mojej miesiączki. Po pierwsze przyniósł ogromna ulgę! Jest wygodny, miło układa się na brzuszku, przyjemnie ciężki. Można z nim leżeć na boku, a nawet chodzić (dla zaawansowanych).
Przez swój kształt przypomina mi ciągle że menstruacja to kobieca sprawa i trzeba w tym czasie o siebie mocno dbać. Yokompres w tym dbaniu pomaga!

„Po otwarciu paczki poczułam przepiękny, wiśniowy, kobiecy zapach. Sam Yokompres jest śliczny – bardzo ładny wzór na jakościowym materiale. Po położeniu ciepłego Yokompresu na podbrzuszu momentalnie poczułam, jak mięśnie się rozluźniają i zrobiło mi się przyjemnie. Dlatego polecam ten produkt nie tylko podczas miesiączki, ale także tym kobietom, które zmagają się z bolesnym współżyciem lub pochwicą.”

„Właśnie dotarła do mnie paczka. 🥰 Samo doświadczenie jej otwierania było cudowne (ten zapach wiśni!). Wielkość termoforu mnie zaskoczyła, bo sądziłam, że będzie mniejszy. Od razu przyłożyłam go testowo i mogę potwierdzić, że serio dociera tam, gdzie potrzeba. Świetna robota, będę polecała wszystkim. ❤️ Chcę już okres hahah”

„Ten termofor z pestek wiśni okazał się niezastąpionym towarzyszem podczas moich bolesnych miesiączek i problemów zatokowych. Jego specjalnie wyprofilowany kształt pozwolił mi na precyzyjne aplikowanie ciepła tam, gdzie było to najbardziej potrzebne.

(…) delikatny zapach wiśni dodawał przyjemnej atmosfery relaksu i odprężenia. (…) zdecydowanie polecam go każdej osobie szukającej naturalnego i skutecznego sposobu na złagodzenie  dyskomfortu.”

„Pierwszy raz dzisiaj używam @yokompresy i jakie to jest fantastyczne! Kompres z pestek wiśni, który ogrzewamy w piekarniku albo mikrofalówce. Jest dopasowany do naszej anatomii, więc grzeje przyjemnie i daje super ulgę. Pestki wiśni też sensorycznie są super do gniecenia jak ktoś lubi. (…) na drugi dzień okresu ideolo🙂”

 

Z chęcią umieszczę tutaj
Twoje wrażenia z używania Yokompresu 🙂

autorski projekt

Chcesz sprawdzić na własnej skórze?