Quiz: Sprawdź ile wiesz o pielęgnacji ran po porodzie!

Przygotowałam dla Ciebie kolejny quiz, który pozwoli Ci trochę oderwać się od przedporodowego zamieszania i przy okazji sprawdzić, jak dużo wiesz o pielęgnacji ran po nacięciu, pęknięciu i CC. Czy odpowiesz poprawnie na wszystkie pytania zawarte w quizie?

Bez względu na to, ile punktów zdobyłaś, zapraszam Cię do pobrania bezpłatnego ebooka: Jak łagodzić ból ran poporodowych – po nacięciu, pęknięciu i CC. Znajdziesz w nim najważniejsze informacje na ten temat, konkretne wskazówki i porady w kwestii łagodzenia bólu po porodzie, a także listę tych niepokojących i absolutnie naturalnych objawów w pierwszych dniach połogu.

To ebook stworzony we współpracy z magister fizjoterapii – Julią, która przygotowała konkretną pigułkę wiedzy na temat odpowiedniej i bezpiecznej pielęgnacji ran poporodowych. Mamy nadzieje, że informacje zawarte w ebooku przyniosą Ci ulgę i pozwolą szybko wrócić do pełni sił 🙂

o YOKO

Wymyśliłam, zaprojektowałam i tworzę naturalne termofory z pestek wiśni w idealnym kształcie. Dopasowują się do ciała i przynoszą ulgę dokładnie tam, gdzie trzeba :)